Ako vzrušiť ženu v piatich krokoch

Ako vzrušiť ženu v piatich krokoch

Vzrušiť ženu môže byť veľmi jednoduché v prípade, že viete ako na to. Mužská príťažlivosť pre ženu je založená na jeho osobnosti, správaní a na tom, čo vyžaruje. Toto je prirodzene atraktívna kombinácia, ktorá vedie k tomu, aby ste svoju vyvolenú očarili a neskôr aj vzrušili.

1. Musíte sa naladiť na JEJ vlnu
Aby ste svoju partnerku vzrušili, potrebujete poznať situáciu a konkrétny pocit, ktorý ženu privedie “do varu”. Niektoré dámy potrebujú pocit bezpečia, iné sa potrebujú cítiť žiadúce a sexi a ďalšie vyžadujú sladké reči. Chlap jednoducho musí zistiť to,  ktorú špecifickú iskru žena potrebujete na to, aby sa rozhorel plameň naplno. Jednoducho povedané, ak ju chcete vzrušiť, musíte nastaviť svoje telo, myseľ, gestá, pohyby a slová tak, aby ste ukázali ako veľmi ju chcete a ako veľmi vás zaujíma.

2. Dráždite ju
Dotýkajte sa svojej partnerky všade, okrem jedného špeciálneho miesta. Postupujte pomaly, nikam sa neponáhľajte a venujte sa každému miesto rovnako dlho s rovnakým záujmom. Nechajte vaše telá nech komunikujú bez slov.

3. Stimulujte jej myseľ

Muži príliš podceňujú silu ženskej mysle nad jej telom. Ak je partnerka mysľou niekde inde, budete mať s jej vzrušením značné ťažkosti. Mozog je najväčší pohlavný orgán, a preto je nutné stimulovať najprv myseľ a až potom telo. Vďaka tomu, že sa bude partnerka cítiť bezpečne a pohodlne, zabezpečíte si jej dôveru, ktorá je prvým krokom k tomu, aby sa vám odovzdala.

4. Nebojte sa opýtať čo chce

Nech je ona učiteľka a sprievodkyňa svojho tela. Mnohí muži sú presvedčení, že vedia, čo sa žene páči na základe minulých skúseností alebo toho, čo videli vo filme. Skutočnosť je taká, že každá žena ma iné sexuálne “spúšťače”. Skúste sa s partnerkou porozprávať skôr ako sa vrhnete na vec.

5. Venujte sa neprebádaným oblastiam
Erotogénne ženské zóny nie sú iba štyri ako si mnoho ľudí myslí. Existujú aj iné zákutia tela, ktoré pri správnej stimulácii dokážu byť veľmi užitočné. Urobte si čas na skúmanie partnerkinho tela.

Tip: Vyskúšajte sa zamerať na vnútornú stranu stehien, brucho, dlane či chodidlá. Reakcia by mohla byť viac ako prekvapujúca.