Staňte sa skutočným odborníkom. Pomôžu vám v tom profesionáli

hegner-l129t31-s305x372-249x304

Ak máte záujem o zvýšenie vašej manažérskej kvalifikácie, pravdepodobne ste už počuli o štúdiu MBA, DBA a podobne. Zatiaľ čo tieto písmenká sú u nás považované za pekný bonus v životopise, vo svete sú cenené oveľa viac. Ak sa teda chcete stať naozajstným odborníkom a vzdelanie z tradičných slovenských univerzít vám nestačí, správnym krokom pre vás bude možno „vrátiť sa do školy“.

Vrátiť sa do školy? Na to naozaj nemám čas

Nemusíte sa ničoho báť. Pod „vrátiť sa do školy“ myslíme len začatie ďalšieho štúdia. To však vôbec neznamená vysedávanie v laviciach, ktoré si nemôžete z časového hľadiska dovoliť. Manažérske programy ako sú MBA, DBA, BBA a tak ďalej sa dajú študovať aj pohodlne priamo z vašej obývačky. Stačí vám len pripojenie na internet.

Moderne, jednoducho a bez zbytočnej teórie

Práve LIGS University je modernou inštitúciou, ktorá ponúka vzdelávanie interaktívnou online formou. Jej prednosťou je nielen to, že spája inovatívne postupy amerických aj európskych vzdelávacích inštitúcií, ale ponúka vám trebárs aj možnosť zúčastniť sa medzinárodných stáží, diplom vydaný americkou univerzitou a v štúdiu sa zameriava predovšetkým na prax. To je pravdepodobne aj hlavným rozdielom medzi touto univerzitou a bežnými slovenskými univerzitami. Zabudnite teda na zastarané skriptá a nekončiacu sa teóriu. Študujte s praxou.

Študujte pod profesionálnym dohľadom

Možno vás hlavné pozitívum štúdia na LIGS university aj niektorých odradí. Online forma je síce jednoduchá a pohodlná, ale môže byť aj vcelku neúčinná. Vypĺňanie dopredu vytvorených formulárov, bezhlavé klikanie… Toho sa tu však báť nemusíte. Profesionálni tútori a školitelia sa postarajú o to, aby vaša výučba bola efektívna a zmysluplná. Vedzte, že sú to manažéri z praxe, s bohatými skúsenosťami a majú vás čo naučiť.

Tak čo, prišla na vás zrazu chuť nakupovať prezúvky a perá? Na školu nie je nikdy neskoro.