Šperky značky Dyrberg/Kern si vás podmania svojou originalitou

r12001200-350053-nausnice-dyrberg-kern-lini-rg-rose

Značiek, ktoré ponúkajú šperky pre ženy je mnoho. Značiek, ktoré by ponúkali originálne šperky s nápadom je už menej.

Konkurencia v tejto oblasti sa síce neustále zväčšuje, ešte vždy je však možné natrafiť na nekvalitnú prácu. A to je ten kameň úrazu. Pokiaľ patríte k ženám, ktoré si svoje šperky strážia ako oko v hlave, veľmi dobre viete, ako vie zamrzieť, keď sa šperk roztrhne alebo zničí. Po pár noseniach je to však neodpustiteľné.

Preto by ste ešte viac ako na vzhľad šperku, ktorý je samozrejme veľmi dôležitý, pokiaľ ho chcete nosiť, mali pri kúpe dbať na to, aby bol kvalitne spracovaný a vyrobený z kvalitného materiálu. Nie je nič horšie, ako šperk, ktorého cena nezodpovedá kvalite.

Značky sa prebiehajú v tom, aby ponúkli zákazníkom čo najväčší výber. Je potom na vás, aby ste sa ponukou nenechali pohltiť, ale uvážlivo vybrali to najlepšie.

Kvalitným zhotovením určite oplývajú ručne vyrábané šperky značky Dyrberg/Kern. Táto značka je na trhu už 29 rokov a spája kreatívnu dvojicu dizajnérov Gitte Dyrberg a Henninga Kerna. Môžu sa pýšiť širokou ponukou šperkov – od náhrdelníkov, náušníc, náramkov, hodiniek, príveskov, až po jedinečné prstene. Hlavné sídlo má táto značka šperkov v Copenhagene v Dánsku. Svojou originalitou prameniacou z inšpirácie umením, architektúrou, interiérovým dizajnom, prírodou, filmom a hudbou, si podmanila celý svet.

Špecializácia značky Dyrberg/Kern je vytvorenie šperkov, ktoré sú výzorom ikonické a zároveň čerpajú z rozdielnych štýlov. To zaručuje, že si tu nájde ten pravý kúsok pre seba takmer každá žena. Ich šperky sa hodia ženám, ktoré obľubujú jednoduchosť, klasiku ale aj tým moderným, ktoré sa neboja vystúpiť z davu.

Šperky značky Dyrberg/Kern sú vytvorené z materiálov dovážaných z celého sveta – z Talianska, Číny, či Afriky. Základ tvoria práve materiály ako kameň, koža, krištál a perla. Do niektorých šperkov sa neskôr vkladajú špeciálne jagavé krištály Swarovski. Výsledný šperk ešte pred nasadením do predaja prejde dôležitým procesom kontroly kvality. Dlhoročná spokojnosť zákazníkov so šperkmi značky Dyrberg/Kern je znakom dobrej kvality za prijateľné ceny.